Saba nimel! Roheline Panter seljatas roosa (11)

Enam roosamaks minna ei saa. Foto: Agne RaubaRoheline Panter on parem kui roosa, sest roheline on ilusam kui roosa. Ja Roheline Panter on noorem ja ilusam kui roosa.

Kui need luuleread maakeelde tõlkida, siis Rohelisel Pantril on lihtsalt pikem saba. Sellise järelduseni jõudis Soccernet.ee eksperiment, mis on pühendatud "roosade reedete" sektsiooni hingusele saatmisele.

Kõige roosama klubi Nõmme Kalju maskotid kõige roosamas istumiskohas Stereo Lounge'is koos roosade kokteilide ja roosade lilledega roosasid mänge mängimas - enam roosamaks minna lihtsalt ei saa!

Soccernet asetas pantrid omavahel vastamisi, mängides nendega teadaolevalt maailma kõige roosamat mängu "tõde või tegu". Olenevalt sellest, kumma valiku panter tegi, esitasime talle kas roosa küsimuse või ülesande.

Võitja saatusest olulisem on rohke huumor ja draama, mida see poolteist tundi pealtnägijaile pakkus. Järgnevalt toome kõik heitluse üksikasjad reportaaži kujul ka Soccerneti lugejani.

Näpuviskamise (või õigemini käpaviskamise) tulemusena sai alustamise õiguse Roheline Panter.

Väike fännitar. Foto: Agne RaubaEsimene ring:

Roheline Panter valib: "Tõde!" "Ta ei ole ju tegude mees," lõõbib Roosa Panter.
Küsimus: Kui sa ei saaks olla panter, siis milline multifilmikangelane sa olla tahaksid?

"Bart Simpson," ütleb ta mõttepausi järel. "Selline tegelane, kes teeb pulli, vanematele sigadusi ja nalja." Kuidas see Nõmme Kaljut aidata võiks? "Ta on väga äksi täis ja tõmbaks rahva käima..."

Aga sellega Rohelise Pantri selgitus katkebki, sest välja ilmub üks armas väike tüdruk, kes pakub asjaosalistele pähkleid. "Kuulsus käib igal pool kaasas," naerab Roosa Panter.

Igatahes otsustame nii lihtsa ülesande eest punkti kirja panna. Roheline Panter 1, Roosa Panter 0.

Roosa Panter valib: "Tõde!"
Küsimus: Mis värk Kalju fännidel oma ülakeha paljastamisega on? Miks nad seda igal mängul teevad?

"Kartsin seda küsimust," alustab ta mõtlikult ning keerutab: "Kujutage ette, mis saaks, kui Flora fännid seda teeksid - lotendavad kõhud oleks surm publikunumbritele. Olete tähele pannud, kui palju ilusaid naisi meie seas käib?"

"7. märtsi ilmaennustust me veel täpselt ei tea, aga lähme sinna kindlasti karskust ja terveid eluviise propageerima. Nõmmelt tulevad terved inimesed!" jõuab Roosa Panter lõpuks konkreetsema vastuseni.

Kas ainult meesfännid propageerivad seda? "It's a challenge! Luban, et sel aastal võtab vähemalt ühe mängu järel ka üks Kalju naisfänn torso paljaks. Ilmselt pärast 7:0 võitu Levadia üle. Saba nimel!"

Veidi kaheldav vastus, aga anname punkti ära. Roheline Panter 1, Roosa Panter 1.

Luuleread. Foto: Agne RaubaTeine ring:

Roheline Panter valib: Roosa Pantri ja kohtunike utsitusel: "Tegu!"
Ülesanne: Improviseeri neljarealine luuletus teemal: "Miks Roheline Panter on kõvem kui Roosa Panter?"

Pika mõttepausi järel küsib Roheline Panter: "Kas ära ei saa vahetada, et roosa teeb luuletuse?" Roosa Panter viskab riime kui varrukast, aga ülesanne tuleb ikkagi rohelisel ära teha.

Vahepeal toob pisike fänn kõigile pähkleid juurde ja poseerib koos pantritega. Lõpuks leiab Roheline Panter inspiratsiooni ja tulemus sünnib üsna proosaline:

Roheline Panter on parem kui Roosa,
sest Roheline on ilusam kui Roosa.
Ja Roheline Panter on noorem ja ilusam kui roosa.
Vot nii on lood.

Pikema jututa, Roheline Panter 2, Roosa Panter 1.

Roosa Panter valib: "Tegu! tahan heategu teha!"
Ülesanne: Telli baarist üks roosa jook, kasutades ainult kehakeelt.

"See pole mingi probleem, aga mul on üks küsimus - kes maksab?" Kuuldes, et Soccernet: "Haa-haa-haa-haa."

Järgnevat on raske sõnadega edasi anda. Ülikoomilise miimika tagajärjel saab baaridaam lõpuks aru, et Roosa Panter soovib jooki, mis oleks sama värvi pantri karvkattega. Äärepealt oleks klaasi valatud mahla, aga tumma protesti järel saab taibukas baaridaam lõpuks kõigest aru ning segab talle roosa kokteili.

Kuni kokteili segatakse, toob meie väike fännitar veel pähkleid juurde. "Kumb panter sinule rohkem meeldib?" "Mõlemad," vastab ta, mis lisab mõlema pantri kontole veel ühe punkti: hetkeseisuga seega 3:2 Rohelise Pantri kasuks.

Kui Roosa Panter kokteiliga naaseb, viigistame aplausi saatel seisu: Roheline Panter 3, Roosa Panter 3.

Sabale pai. Foto: Agne RaubaKolmas ring:

Roheline Panter valib: "Tõde!"
Küsimus: Mitu õlut või siidrit sa tavaliselt sisse pead võtma, et pantri rolli korralikult sisse elada?

"Sõltub päevast. Vahel olen ka täitsa kaine, vahel tuleb kaks-kolm õlut või siidrit ära juua," tunnistab ta ausalt.

Roosa Panter ei jäta kasutamata võimalust konkurendi kallal hammast teritada: "Olgu konstateeritud fakt, et viimati tassisin ma Rohelise Pantri sabapidi koju."

Olgu kuidas on, aus vastus toob ausa punkti: Roheline Panter 4, Roosa Panter 3.

Roosa Panter valib: "Kavaldan, tegu!"
Ülesanne: Vali baarist mõni tüdruk ja veena teda oma saba paitama.

Roosa Panter haarab saba pihku ja heidab pilgu meie võluva fotograafi suunas, kes aga arvesse ei lähe. Järgnevalt võtab ta suuna juba tuttava baarileti äärde, kust leiab ühe kauni brüneti.

"Tsau! Mis teed? Kas ma võiksin ühe pai saada oma sabale?" ütleb ta laia naeratusega ning kiire arutelu järel täidab tüdruk tema soovi.

Kindel punkt: Roheline Panter 4, Roosa Panter 4.

Armuhüüud kõnniteel. Foto: Agne RaubaNeljas ring:

Roheline Panter valib: "Tegu!"
Ülesanne: Mine Stereo uksele ja esita pantri armuhüüd.

Esimeseks reaktsiooniks on suured silmad, seejärel astub vapper panter väljapääsu suunas. Jõudes õue, karjatab ta midagi taolist: "Bhuaauuaauuaa!" Roosa Panter ei taha kuidagi maha jääda ja karjub üle tänava: "Saba nimel!"

"Kas sa saad selle bhööga naisi ka?" "Jah, ikka," kinnitab Roheline Panter. Kui teised suunduvad lauda tagasi, siis Roheline Panter käib tualetist läbi. "See bhuua lõi rohelisel põhja alt ära," lõõbib Roosa Panter.

Kohtunikud otsustavad anda Rohelisele Pantrile punkti, aga Roosale Pantrile oma esinemise eest samuti pool punkti. Seega: Roheline Panter 5, Roosa Panter 4,5.

Roosa Panter valib: "Tõde!"
Küsimus: Kuidas su pantrikostüüm naistele peale läheb? Kui palju see sind aidanud on?

Viimase küsimuse vastuse saime teada juba Roosa Pantri varasema saba paitamise trikiga, aga panter ise muutub ühtäkki tagasihoidlikuks: "Ma loodan, et mu naine seda ei loe..."

"Tohin ma küsida, kui palju teil telefonimälus numbreid salvestatud on? See polegi oluline, sest pantrikostüümis olen ma saanud vähemalt viis korda rohkem numbreid!" kaob vaoshoitus hetkega.

Ühtäkki haarab ta saba kätte: "Teate, kui paljud naised on seda saba puhastanud ja poleerinud? Ligikaudu seitse korda rohkem kui rohelise saba!"

Punkt on tõsiasi: Roheline Panter 5, Roosa Panter 5,5.

Paljastatud. Foto: Agne RaubaViies ring:

Roheline Panter valib: "Tõde!"
Küsimus: Kas sa tunned end vahel pantrikostüümis seksuaalselt erutatuna?

Roheline Panter naerab laia naeru, mis ei taha kuidagi lõppeda. "Ma armastan Soccernetti, teil on suurepärased küsimused," ütleb Roosa Panter selle taustal.

"Kas see oli sellega seotud, et sa vahepeal WC-s käisid?" küsib roosa roheliselt. "Ei," vastab too naeru pidades ja annab siis lõpuks tõsise vastuse:

"Algul eriti ei tundnud, aga nüüd olen hakanud tundma. Sõpru ja naisi on tänu sellele tulnud ja nüüd tunnen end juba täitsa hästi," räägib ta.

Punkt kirjas: Roheline Panter 6, Roosa Panter 5,5.

Roosa Panter valib: "Tegu!"
Ülesanne: Paljasta Rohelise Pantri kõige räpasem saladus.

"See on lihtne - Ati, võta müts peast ära," ütleb ta ning rebib Roheliselt Pantrilt maski eest. Kuna üllatusmoment polnud päris nii suur kui loodetud, pajatab ta ühe räpase loo:

"Sõitsime ükskord bussiga Kalju mängule ning tema istus pantrikostüümis tagumisel istmel ja lehvitas saba. Millalgi tulid peale kuldses eas daamid, aga vabu kohti ei olnud. Keegi neist küsis: "Ei tea kas siin mõni džentelman ka on?", millele Roheline Panter vastas: "Džentelmanid oleme me kõik, aga vabu kohti ei ole.""

Roheline Panter tunnistab kahetsusväärse juhtumi tõeseks ja nii läheb Roosa Panter jälle juhtima: Roheline Panter 6, Roosa Panter 6,5.

Mis te arvate. Foto: Agne RaubaKuues ring:

Roheline Panter valib: "Tegu!"
Ülesanne: Pea tänaval üks inimene kinni ja esita talle see luuletus, mis sa enne välja mõtlesid.

Roheline Panter astub uksest välja ja kuigi esmapilgul ei ole seal ühtegi inimest, ilmuvad nurga tagant kaks tüdrukut ja panter astub neile ligi:

Roheline Panter on parem kui Roosa,
sest Roheline on ilusam kui Roosa.
Ja Roheline Panter on noorem ja ilusam kui roosa.
Vot nii on lood.

"Hea," hindab üks tüdruk. "Enam-vähem," ütleb teine. "Sulle öeldi, et hea oli? Tõeline Ellen Niit oled," kommenteerib Roosa Panter.

Ülesanne täidetud, punkt käes: Roheline Panter 7, Roosa Panter 6,5.

Roosa Panter valib: "Tõde!"
Küsimus: Kui palju sind selle roosa kostüümi pärast mõnitatud on? Kui palju homonalju tehakse?

"Mitte üldse," kõlab konkreetne vastus. Kuuldustele, et vastasfännid seda siiski teinud on, vastab ta: "Ma saan rääkida ainult selle põhjal mida ma kuulnud olen."

Üks juhus siiski meenub: "Soccerneti foorumi kasutaja fcfloraforever ehk Brandon oli see esihuligaan, kes ükskord kadedusest - ta tahtis ka omale nii seksi kostüümi saada - ütles mulle roosa rott."

Okei, punkt kirjas: Roheline Panter 7, Roosa Panter 7,5.

Räpased saladused. Foto: Agne RaubaViimane küsimustering:

Roheline Panter valib: "Tegu!"
Ülesanne: Paljasta Roosa Pantri kõige räpasem saladus.

Rohelisel Pantril on hea võimalus eelneva paljastuse eest tagasi teha, aga midagi räpast Roosa Pantri kohta ei taha tal meenuda.

Roosa Panter räägib kiiresti ise oma saladused välja, et vastane ette ei jõuaks "Viljandi Tuleviku fännide vastu penalteid lüües ei pannud ma ükskord palli üldse penaltipunktilegi, aga keegi ei pannud tähele ja ma lõin värava. Eks püüa midagi veel räpasemat leida!" naerab ta.

Pika mõttepausi järel jätkab taas Roosa Panter iseenda paljastamisega: "Ükskord laulsin ma meie fännide seas vaikselt, nii et keegi tähele ei pannud, meie esifänni kohta: "Maa-rio Tromp on homoseksuaal"."

Seepeale meenub Rohelisele Pantrile midagigi: "Tihtipeale juhtub Kalju mängudel nii, et Roosa Panter võtab kiiresti nina täis ja kaob ise publiku sekka. Ärgitab teisi küll kaasa elama, aga ise viilib kõrvale."

Pinge hoidmiseks anname selle räpastest saladustest tulvil ülesande järel Rohelisele Pantrile punkti juurde. Enne viimast küsimust on seis ülipinev: Roheline Panter 8, Roosa Panter 7,5.

Roosa Panter "valib": "Tõde!" ehk viimane lauda jäänud variant.
Küsimus: Kujuta ette, et sa oled homo. Kes oleks sinu arvates seksikaim Meistriliiga mängija ja kes kõige vähem seksikas?

Küsimus on viimasele valikule kohaselt kõva pähkel. "Ma pean ette kujutama ka vä? Ma saan nii lapsepõlvetrauma! Kas kaks kõige vähem seksikat võib öelda?" alustab Roosa Panter ning võtab väikese mõttepausi.

"Kõige vähem seksikas oleks raudselt Tarmo Kink. Selle õlikogusega, mis ta nädalas pähe paneb, saaksid kõik Tallinna restoranid kuu aega oma praed ära teha," jätkab ta. "Ja teine oleks Gussev - päris täpselt põhjendada ei oska, aga ta on ju nii pikk ja see pole in."

"Kõige seksikam oleks Nõmme Kalju juhatuse liige Anton Siht, aga ta pole mängija. Kui ma oleks Roheline Panter, siis mulle meeldiks tema suured vuntsid. Aga mängija? Hmm... Mu naine ütleb mulle kogu aeg, et võta Felipe Nunes omale naiseks - eks ma pean siis tema valima."

Raske pingutuse ja sügavate sisevaatluste tulemusena saab Roosa Panter siit punkti kätte ning rebib ülinapilt Rohelisest Pantrist mööda - Roheline Panter 8, Roosa Panter 8,5.

Saba nimel! Võrdne heitlus. Foto: Agne RaubaEnt võistlus pole veel läbi, sest ees ootab lõpuheitlus! Lõpliku paremuse peavad määrama pantrite kõige olulisemad kehaosad ehk sabad. Roosa ja roheline saba heidetakse lauale ning võitja selgitavad välja kohtunike terased silmad.

Algselt üritavad mõlemad end võimalikult tahapoole nihutada, aga lõpuks saadakse saba-algused ühele joonele ja selgub, et ... võitja on Roheline Panter!

"Doping!" hüüab Roosa Panter, tahtmata kaotusega leppida. Aga teha pole enam midagi, sest mõned sentimeetrid pikem saba annab Rohelisele Pantrile viis lisapunkti, mis teeb lõppseisuks: Roheline Panter 13, Roosa Panter 8,5.

Kui Rohelise Pantri saba on veidi pikem, siis Roosa Pantri saba omakorda jämedam. Kas pikkus ongi üldse oluline? "Värv loeb, roosa on meie värv. Saba nimel!" kuulutab Roosa Panter.

 

Selle tsitaadi saatel ongi paras hetk "roosade reedetega" hüvasti jätta. Kolm viimast talveperioodi on taolised lood igal reedel Soccerneti lugejate meelt lahutanud ning käesolev jääb viimaseks. Vanemate lugude kohta saab lugeda siit!

Kommentaarid

Vahkito   •  
Väga haige värk
to vpiigo   •  
Haha, ilmselgelt ei tunne sa Dannarit:D
opman   •  
vahel võib dannariga nõustuda. Jama lugu, ei viitsinud eriti lugeda. Erilist nalja polnud
.   •  
irw:D kinki mõnitada selles et paneb geeli pähe on küll naljakas:D kalju meeskond koos fännidega veel hullem ju:D
fcfloraforever   •  
roosa rott on lollakas :D:D:D:D:D:D

ei, väga hea :)
vpiigo   •  
fännlus käib jalgpalli juurde lepi sellega dannar:) ja kui ei meeldi ega siis kegi ei käsi ju käia ja lugeda neid uudiseid-võid ju ka lugeda ehlvesti mälekäikudest kuskil mujal:)
dannar   •  
Mis sellise loo mõte on? Ah? Praegu pole ju näiteks üldse uudist, et Ronaldo lõi treeningul värava, kuid on selline sodi! Jalgpalliportaal või asi, nahhoi
Hybrid Soldier   •  
Haha :D Naerda sai :)
RaidoL   •  
pulll värk :D
oku   •  
Minuarust ka jumala muhe lugemine nädala viimase tööpäeva alguseks.

Hea töö!
HABE   •  
Mega hea, pole tükk aega nii korralikult naerda saanud.
Roosad Reeded olid toredad ja hästi tehtud.

Sisene
KAHEKSANDIKFINAALID
LIVE: nooruslikku vastupanu osutav USA proovib murda Hollandit  (Holland ees!)
MM TÄIES HOOS!
REAMEES SAARMA
Debüüthooajal kõrgliiga parimaks valitud reamees Saarma: Anderlechtiga mängides taipasin, et ega see Premium liiga ju ka nii hull ei ole
 
Ametlik: Tur lahkub Paidest
PREMIUM LIIGA
Ametlik: Tur lahkub Paidest (0)
ANALÜÜS
MM-i taktikanurk | Pallivaldamise purustatud müüt ja Hispaania – Saksamaa nauditav ajugümnastika
VIIMASED ALAGRUPIMÄNGUD
HÄÄL JA PILT SINU SEADMEST
Pikk ette (ja MM-ile) | Tarmo Tiisler sõitvast katusest, Õnne tänava Almast, Kinoteatrist ja kommenteerimisest: see võib jääda mu viimaseks jalkaturniiriks
MM-I MÕTTED
Pikk ette (ja MM-ile) | Rindeoperaator Ivar Heinmaa: jalkafänniks olemine on mind päästnud surmast
JOON ALLA
Fännide lemmik 2022 – Robi Saarma  (milline sai sümboolne koosseis?)
PIKK ETTE
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
31
4
1
94:21
97
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
7
5
74:25
79
3.
Paide Linnameeskond
36
19
8
9
84:37
65
4.
Nõmme Kalju FC
36
19
8
9
59:30
65
5.
FC Kuressaare
36
13
11
12
49:51
50
6.
Tartu JK Tammeka
36
10
9
17
38:57
39
7.
JK Narva Trans
36
10
8
18
43:58
38
8.
JK Tallinna Kalev
36
10
5
21
42:92
35
9.
Tallinna JK Legion
36
6
8
22
34:82
22
10.
Pärnu JK Vaprus
36
3
2
31
32:96
11