Saja sekundi järel skoori avanud Lazio püsib Juventuse kannul (0)

Lazio alistas Serie A-s Genoa 3:2 ning püsib liidrist Juventusest ühe punkti kaugusel. Genoa püsib väljalangemistsoonis.

Skoori avas Adam Marušic juba saja sekundi järel, trügides palliga kahe kaitsja vahelt läbi ja lüües ette üles nurka. Genoa tabas avapoolajal posti, aga väravaid enne vaheaega rohkem ei nähtud.

Teise poolaja alguses viis Serie A parim väravakütt Ciro Immobile madala lähilöögiga Lazio 2:0 juhtima. Francesco Cassata vähendas 57. minutil vahe minimaalseks, keerutades karistusala kaare juurest palli ühe puutega kaunilt ristnurka.

Danilo Cataldo lõi karistuslöögi edukalt üle müüri, taastades Lazio kaheväravalise edu. Normaalaja viimasel minutil realiseeris Domenico Criscito penalti ja muutis viis lisaminutit pingelisteks, aga viigini ei jõutud.

Genoa - Lazio  2:3 (0:1)
57. Francesco Cassata, 90. pen. Domenico Criscito - 2. Adam Marušic, 51. Ciro Immobile, 71. Danilo Cataldi