Saksamaa karika avavoorus olid favoriidid raskustes (0)

Saksamaal said alguse karikavõistlused ja suured võidud teenisid Hoffenheim ja Bremeni Werder, aga Müncheni Bayern pidi võidu nimel pingutama ja valitsev meister Frankfurdi Eintracht pidi oma kotid juba kokku pakkima.

Müncheni Bayern läks vastamisi Saksamaa neljandas divisjonis mängiva Drochtersen/Asseli meeskonnaga ja favoriidid ei suutnud end maksma panna. Drochtersen suutis hoida Bayernit 82. minutini kuival, mil Robert Lewandowski siiski suutis palli saata Drochterseni väravasse ning tuua Münchenile napi ja ebakindla võidu.

Leverkuseni Bayer oli samuti raskustes viiendas divisjonis mängiva Pforzheimi meeskonna vastu. Mängu ainus värav sündis 27. minuti penaltist, mille Leverkuseni ründaja Lucas Alario kindlalt realiseeris. Mäng püsis edaspidi üsna võrdsena ning Pforzheim suutis mängu peale lüüa rohkem lööke värava peale kui Leverkusen.

Üllatusvõidu teenis neljanda divisjoni meeskond Ulm, kes alistas kodus valitseva meistri, Frankfurdi Eintrachti meeskonna 2:1. Ulm suutis minna kahe väravaga juhtima ja lasid värava sisse alles lõpuminutitel, kui Goncalo Paciencia suutis Frankfurdi seisu natuke parandada.

Hoffenheim ja Bremeni Werder õigustasid oma favoriidistaatust, võttes mõlemad tugevad 6:1 võidud.  Hoffenheimi eest lõi kübara Brasiilia ründaja Joelinton.

Homme ja ülehomme toimuvad esimese vooru ülejäänud mängud. Võistlustulle lähevad veel Dortmundi Borussia, Mainz, Freiburg, Mönchengladbachi Borussia, RB Leipzig ja mitmed teised meeskonnad.