Menüü
Veebisait

Sakslased usuvad, et Neuer jõuab MM-iks mänguvormi. Lennuki peale soovib pääseda ka Reus (0)

Foto: sports-nova.com

Saksamaa koondise koosseisus suviseks MM-iks on kaks suurt küsimärki - kas Manuel Neuer jõuab mänguvormi ja kas Marco Reus mahub Joachim Löwi valikusse.

Saksamaa koondise viimaste aastate tugitala Neuer murdis septembris teistkordselt oma pöialuu. Seetõttu on järgmisel nädalal 32. sünnipäeva tähistav Müncheni Bayerni puurilukk käinud tänavu platsil vaid neljas kohtumises.

Neuer väitis hiljuti, et loodab treeningutele tagasi tulla aprillis. Kuna Bundesliga hooaeg lõpeb 12. mail, siis Neueril liiga palju võimalusi mängupraktika kogumiseks ei ole. "Ta on tegemas häid edusamme. Me loodame, et ta tuleb tagasi võimalikult ruttu. Olukord ei paista olevat läbinisti halb," lausus Bayerni keskkaitsja Jerome Boateng.

Vastupidine seis on Dortmundi Borussia talismani Marco Reusiga, kes on pärast kaheksakuulilselt vigastuspausilt naasmist näidanud suurepärast vormi. "Kui ma mängin järjepidevalt ja püsin tervena, siis mul on võimalus. See on treeneri otsustada," kommenteeris Reus oma lootusi Venemaale pääseda.

REKLAAM

Sõprusmängudeks valmistuva Saksamaa peatreener Joachim Löw võttis samuti sõna 28-aastase ääreründaja teemal. "Marco puhul on oluline olla ettevaatlik, võtta teda tipptasemele tagasi toomisel rahulikult ja mitte panna talle peale ebatarvilikku survet. Kõigele lisaks peab ta olema ilma valuta ja füüsiliselt terve pika perioodi vältel ning mängima ja treenima regulaarselt, et ta leiaks enda rütmi ja taastaks enesekindluse."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK