Saku kasutas tippu kerkimise võimaluse eeskujulikult ära (galerii) (0)

Saku kerkis tabelitippu. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste Meistriliigas tõusis tabeli tippu Saku Sporting, kes alistas 2:0 Tallinna Kalevi.

Kuna senine tabelijuht Flora mängis samal ajal kõrvalväljakul Balti liiga kohtumist Läti meistri SFK Rigaga, avanes Sportingul võimalus esikoht vähemalt ajutiselt endale haarata ja seda ka tehti. Väravateta avapoolaja järel avas teise poolaja alguses skoori kõrgliiga parim väravakütt Katriin Saulus, lõppseisu vormistas üleminutitel Emma Treiberg.

Florat punktiga edestav Saku on siiski pidanud kaks mängu rohkem ning erinevalt Florast on tänavu juba kahel korral ka punkte kaotatud. Kalev on liigatabelis viiendal real. Järgmises voorus läheb Sporting juba laupäeval kodus vastamisi Viimsiga, Kalev mängib pühapäeval Soccernet.ee telemängus Floraga.