Salah jättis Liverpooli eelmised kultuskangelased tolmu (0)

Liverpooli 2:0 võit Watfordi üle oli eriline mõlemad väravad löönud Mohamed Salahi jaoks, sest nüüd on ta kõigi aegade edetabelis tõusnud mööda nii Fernando Torresest kui Luis Suarezist.

Salah lõi Watfordile oma Liverpooli-karjääri 83. ja 84. värava, seda 126. mängus; Suarez jõudis Liverpooli eest kirja saada 133/82, Torres 142/81.

Veelgi enam, Salahiga Liverpool liigub iga päevaga lähemale 30-aastasele unistusele, mis jäi kättesaamatuks nii Torresele kui Suarezile - Inglismaa meistritiitlile. Kaotuseta ollakse juba 34 järjestikuses liigamängus, neist vastavalt 17 sel hooajal (ja neist 16 võidud!). Kui hooaja alguses ei suudetud oma puuri kuidagi lukus hoida, siis tänane oli juba kolmas järjestikune nullimäng.

Liverpooli ümbritseb lihtsalt teatav võitmatuse aura. Tänane esitus ei olnud üleliia veenev, aga Watford ei suutnud oma võimalusi ära kasutada.

Liverpool - Watford 2:0 (1:0)