Salahi vasak jalg kirjutas end ajalukku (täiendatud) (1)

Mohamed Salahist sai täna esimene mängija, kes Premier League'i ajaloos löönud 20 väravat vasaku jalaga.

Imelist hooaega tegev Salah lõi West Hamile oma hooaja 23. värava ja seda taas vasakut jalga kasutades - senine rekord kuulus teisele Liverpooli legendile Robbie Fowlerile, kes hooajal 1994/95 kasutas vasakut jalga sahistamiseks 19 korral.

Ragnar Klavanita mänginud Liverpoolil ei olnud West Hami murdmisega suuri raskusi ja lõpuks võeti 4:1 võit. Oma panuse andsid ka Emre Can, Roberto Firmino ja Sadio Mane. Tabelis kerkis Liverpool nüüd Manchester Unitedist mööda, United kohtub homme Chelseaga.

Teised suure kuuiku liikmed täna väljakul ei käinud, aga suure kahepunktise käkiga sai maha väljalangemisheitlust pidava Stoke'i väravavaht Jack Butland, keda paljud näevad Inglismaa koondise esikindana suvisel MM-il. Stoke'i õnneks jäid võiduta ka Swansea, Southampton ja Newcastle ehk lähimad konkurendid, kes täna võistlustules olid.

Liverpool - West Ham 4:1 (1:0)
29. Emre Can, 51. Mohamed Salah, 57. Roberto Firmino, 77. Sadio Mane - 59. Michail Antonio

Leicester - Stoke 1:1 (0:1)