Salakaval tapja Suarez võttis Barcelona selga, Liverpool pääses suurest häbist (0)

Juba kolmandal minutil Milano Interi vastu kaotusseisu jäänud Barcelona teenis tänu Luis Suarezele siiski võidu. Samal ajal sattus Liverpool suurtesse raskustesse Salzburgi alistamisega, millega lõpuks läbi häda ikkagi hakkama saadi.

Milano Inter polnud enne seda kohtumist Camp Noul neljas Meistrite liiga kohtumises suutnud Barcelonale isegi väravat lüüa, rääkimata võitmisest. Lautaro Martinez lõpetas selle põua ära juba kahe minuti täitudes, kui ta Clement Lenglet' vastu jooksu pääses ja kukkumise pealt palli osavalt Marc-Andre ter Stegenist mööda saatis.

Sakslasele ei saa täna siiski väga palju ette heita, sest Martineze teise kuldse võimaluse suutis väravavaht osavalt tõrjuda. Kui Inter avapoolajal omi võimalusi rohkem ära ei löönud, siis Barcelona oli teisel juba oluliselt võimsam.

Katalaanide kangelaseks kerkis täna uruguaylane Luis Suarez, kes platsil muidu liiga palju silma ei paistnud, aga sähvatas kahel korral ja väga geniaalselt. Esimese värava tulistas Suarez üle puusa ning 85. minutil jättis ta võidu koju, kui Lionel Messi söödu endale osavalt ette võttis ja palli teistkordselt Samir Handanovicist mööda suunas.

Valitsev Meistrite liiga tšempion elas Anfieldil üle vägagi ärevaid hetki. Avavoorus Napolile kaotanud meeskond ei saanud endale teist libastumist lubada, kuid RB Salzburgi vastu mängiti maha koguni 3:0 eduseis. Mohamed Salah suutis lõpuks võidupunktid ikkagi Inglismaale jätta.