Santiago Bernabeul nähti üheksat väravat ning Ronaldo sai oma karjääri 50. kübaratrikiga hakkama (1)

Hispaania kõrgliiga 29. voor lõppes Real Madridi ja Girona põnevuslahinguga, milles valitsev meister noppis võidu ja Cristiano Ronaldo sai enda nimele neli väravat. Linnarivaal Atletico Madrid pidi aga kaotusega leppima.

Hooaja esimeses mängus Gironale 1:2 kaotanud Real tegi täna korrektuurid. Kuigi poolajale läksid meeskonnad Cristiano Ronaldo ja Cristhian Stuani väravatest 1:1 viigiga, siis teine poolaeg kuulus kodumeeskonnale. Ronaldo viis 48. minutil Reali juhtima ning umbes veerandtunni möödudes sai jala valgeks Lucas Vazquez.

Viis minutit hiljem oli Ronaldol kübaratrikk kirjas, kuid Stuani lõi siiski Girona eest ühe värava tagasi. Reali poolelt vastas Gareth Bale, seejärel Girona eest Juanpe, kuid kohtumise viimase tabamuse juures kandis hoolt taas Ronaldo.

Portugali staar on sellel hooajal 37 mänguga löönud 36 väravat, millega edestab nii Lionel Messit kui ka Premier League'is säravat Mohamed Salahi. Muuhulgas on Ronaldo löönud 2018. aasta sees rohkem väravaid, kui mitmed tippmeeskonnad: Arsenal, AC Milan, Manchester United, Dortmundi Borussia ja Londoni Chelsea.

Üllatuskaotuse sai kirja aga Atletico Madrid, kellel ei õnnestunud üle mängida Villarreali. Tabeliliidri Barcelona lähim jälitaja asus 20. minutil Antoine Griezmanni penaltist juhtima ning eduseis püsis kuni 82. minutini. Seejärel lõi kaks väravat aga türklasest ründaja Enes Ünal ning Atleticol polnud enam millegagi vastata.

Real Madrid - Girona 6:3 (1:1)
11., 48., 64., 90+1. Cristiano Ronaldo, 59. Lucas Vazquez, 86. Gareth Bale - 29., 67. Cristhian Stuani, 88. Juanpe

Villarreal - Atletico Madrid 2:1 (0:1)