Šapovalov ja Freiburg alustasid kevadringi napi kaotusega Müncheni Bayernile; Jürgens debüteeris Roma U18 eest (5)

Eesti U17 koondise ründaja Aleksandr Šapovalovi koduklubi Freiburgi U17 alustas kevadringi 1:2 kaotusega Müncheni Bayerni eakaaslastele. AS Romas akadeemias palliv Oliver Jürgens tegi oma debüüdi U18 võistkonna eest.

Bayern läks kohtumist 17. minutil juhtima, kuid Freiburg suutis oma koduväljakul kohtumise 41. minutil viigistada. Teisel poolajal, 57. mänguminutil läks võõrsilmeeskond taaskord juhtima ning sellest väravast piisas Bayernile võiduks. Šapovalov sai kirja terve kohtumise

Pärast 18. mänguvooru asub Freiburg 14 meeskonna seas 13. tabelireal. Bayern tõusis Hoffenheimist ette teisele kohale.

Eile pidas liigamängu ka Jürgensi koduklubi AS Roma, kui oma esimese kohtumise sai noor mängumees kirja U18 tiimi eest. Tabelis seitsmendal kohal olev Roma läks kohtumist juhtima, kuid siiski tuli vastu võtta 1:3 kaotus liigaliider Atalantalt. Jürgens sekkus mängu teiseks poolajaks.

Saksamaa U19 Bundesligas oli võistlustules veel Mattias Männilaane ning Markkus Seppiku koduklubi Kieli Holstein. Kohtumine kaotati 25. minuti väravast Berliini Union eakaaslastele. Kumbki eestlastest mänguaega ei teeninud