TV

Šapovalov ja Freiburg said teise võidu järjest (0)

Saksamaa noorteliigades mängivatest kolmest eestlasest said laupäeval mänguminuteid kaks.

Hooaega kehvasti alustanud Freiburgi U17 meeskond sai teise võidu järjest, kui võõrsil oldi 112. minuti väravast üle Unterhachingist. Aleksandr Šapovalov tegi kaasa esimesed 52 minutit. Hooaja kolmas võit tõstis Freiburgi tabelis 11. kohale.

Kieli Holsteini U19 meeskond tuli kodus tänu Maximilian Zochi väravatele kahel korral kaotusseisust välja ning viigistas St. Pauliga 2:2.  Markkus Seppik mänguaega ei saanud, Zochi kõrval rünnakul mänginud Mattias Männilaan vahetati välja 63. minutil. Tabelis on Kiel kümnendal kohal.