Sappinen sai Piasti kaotusmängus veerand tundi, Vaštšuk jäi Stali võidumängus pingile (1)

Rauno Sappinen. Foto: Gliwice Piast / Facebook

Eesti koondise ründaja Rauno Sappinen ja poolkaitsja Bogdan Vaštšuk olid Poola kõrgliiga neljandas voorus oma koduklubi koosseisus, aga mänguajaga kummalgi eriti hästi ei läinud.

Sappinen vahetati Gliwice Piasti 0:2 kaotusmängus võõrsil Varssavi Legia vastu väljakule alles 76. minutil. Legia otsustas mängu saatuse teise poolaja alguses, kui 47. minutil sahistas Ernest Muci ja 51. minutil Filip Mladenovic.

Vaštšuk jäi Mieleci Stali 2:0 võidumängus kodus Krakowi Cracovia vastu pingile. Stal asus esimese poolaja lõpus juhtima, kui Cracovia kaitsja Kamil Bestka lõi omavärava. Lõppseisu vormistas 59. minutil penalti realiseerinud Maciej Domanski.

Mieleci Stal on nelja mänguga kogunud seitse punkti ja asub kolmandal kohal, punane latern Piast ei ole kolme mänguga väravate- ja punktiarvet avanud. Stal kohtub järgmisel nädalal Zabrze Gornikuga ja Piast läheb vastamisi Cracoviaga.