Sappinen tegi avaväravale eeltöö, Sinjavski võitis samuti (video) (2)

Rauno Sappinen. Foto: Gliwice Piast / Facebook

Gliwice Piasti (Poola kõrgliiga) ründaja Rauno Sappinen tegi 2:0 võidetud sõprusmängus Rzeszowi Resovia (Poola esiliiga) vastu avaväravale resultatiivse eeltöö.

Piast läks juhtima 30. minutil, kui Sappinen pööras end palliga kaitsjast mööda ning söötis värava ette, kus Kamila Wilczek ühe puutega skooris. Lõppseisu vormistas 43. minutil Tomas Huk. Piast mängis kaks poolaega kahe erineva koosseisuga, Sappinen tegi kaasa esimese poolaja.

Sarnaselt läks ka Sappineni koondisekaaslasel Vlasi Sinjavskil, kes tegi Slovacko (Tšehhi kõrgliiga) 1:0 võidumängus Zlate Moravce (Slovakkia kõrgliiga) vastu kaasa esimese poolaja, mil löödi kohtumise ainus värav. Tabamuse sai 41. minutil kirja Libor Kozak.

Piast - Resovia tipphetked (Sappineni väravasööt alates 1:49):