Sassuolo päästis hilises väravasajus punkti, kuid ei suutnud liidriks tõusta (0)

Serie A viienda vooru avamängus oleks Sassuolo võidu korral liidriks tõusnud. Sassuolo lõi küll viimase 20 minutiga kolm väravat, aga piirdus kodus Torino vastu viigipunktiga.

Torino oli enne tänast õhtut Serie A-s ainsana punktita. Meeskonna neljast väravast kõik neli oli löönud Andrea Belotti. Nüüd avastati, et ka teised Torino mängijad suudavad võrku sahistada, kui Karol Linetty avas Mergim Vojvoda tsenderdusest skoori.

See jäi esimese 70 minuti ainsaks tabamuseks, aga viimase 20 minuti jooksul kõmmutasid meeskonnad kahe peale viis väravat, mis andsid lõpuks 3:3 viigi.

Filip Duricic tegi 71. minutil efektse löögiga kanna tagant seisuks 1:1. Seejärel viisid Belotti ja Saša Lukic Torino 3:1 ette, aga siis saatis Vlad Chiriches võimsa kauglöögi ristnurka ja mängule pani punkti Francesco Caputo tabamus.

Belotti ja Caputo jagavad nüüd Serie A väravalööjate edetabelis viie tabamusega kahekesi esikohta.

Sassuolo - Torino  3:3 (0:1)
71. Filip Duricic, 84. Vlad Chiriches, 85. Francesco Caputo - 33. Karol Linetty, 77. Andrea Belotti, 79. Saša Lukic