Schalke uus peatreener debüteeris viigiga Mainzi vastu (0)

Dimitrios Grammozis. Foto: Scanpix / EPA / Friedemann Vogel / Pool

Dimitrios Grammozis (42) tegi täna peatreenerina oma Bundesliga debüüdi. Tema juhendatav Gelsenkircheni Schalke viigistas tabeli kahe viimase meeskonna omavahelises kohtumises Mainziga 0:0.

Bundesliga debüüdi tegi ka Schalke 18-aastane mängija Kerim Calhanoglu, kes viibis vasakkaitsjana väljakul kõik 90 minutit. Tegemist on AC Milani ja Türgi koondise poolkaitsja Hakan Calhanoglu nõoga.

Mängu esimese hea võimaluse sai Schalke keskkaitsja Shkodran Mustafi, kelle lähedalt sooritatud pealöögi Robin Zentner tõrjus. Edasise kohtumise jooksul oli tunduvalt teravam osapool Mainz, kelle kasuks jäi pealelöökide arv 18:2.

Viik tähendab, et tabeli punane latern Schalke jääb endiselt eelviimasest kohast kaheksa punkti kaugusele. Mainz tõusis võrdsete punktide peale nii Berliini Hertha kui ka Bielefeldi Arminiaga.

Schalke - Mainz  0:0 (0:0)