Seeria jätkub: võidukas Leipzig lõpetas vähemuses, kuid tõusis liidriks (0)

Saksamaa kõrgliiga laupäeva hiliseimas matšis suutis RB Leipzig jätkata oma kaotusteta seeriat. Nüüdseks on neil kirjas neli võitu + viik Müncheni Bayerniga.

Matš kahe täiesti erineva pooluse vahel (Leipzig on liiga üks kogenematuid tiime samal ajal kui Bremen on Bundesligas vahele jätnud vaid ühe hooaja) oli vaid kuraditosin minutit kestnud, kui juba läksid Weserstadionil külalised juhtima. Tänuavaldused selles osas saab saata keskkaitse esinumbri ja klubi kapten Willi Orbani suunas, kes lõi nurgalöögist oma kümnenda värava. Pisut hiljem ilmus tabloole seis 0:2, kui perfektse karistuslöögi keerutas posti kõrvale 25-aastane Marcel Sabitzer.

Teisel poolajal tuli ida-sakslastel vastu võtta pisike tagasilöök, kui kaitsva poolkaitsjana mänginud Konrad Laimer teenis oma teise kollase kaardi, kuid see eelmise aasta pronksmedaliste ei peatanud. Ka edaspidi kontrolliti mängu käiku ning lõpuminutitel saadi kirja ka õhtu kolmas tabamus. Eemaldamisega seoses on huvitav see, et Bremeni toetajad on juba neljandat mängu järjest näinud, kuidas üks tiimidest lõpetab mängu vähemuses.