Selgus U17 koondise esialgne koosseis koduseks turniiriks (7)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti U17 koondis võõrustab tuleval nädalal UEFA Sõprusturniiri. Meeskonna esialgses koosseisus on 24 mängijat, turniirile pääseb 20 mängijat.

Eesti vastasteks on Leedu, Liechtenstein ja Fääri saared. Kõik kohtumised mängitakse Sportland Arenal ning Eesti mänge näitab otsepildis Soccernet.ee. Turniiri toimumist toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Mängudele sissepääs on tasuta!

UEFA Sõprusturniir 2019 Sportland Arenal:
22. aprill 13.00 Fääri saared – Leedu
22. aprill 17.00 Eesti – Liechtenstein
24. aprill 13.00 Leedu – Liechtenstein
24. aprill 17.00 Eesti – Fääri saared
26. aprill 11.00 Liechtenstein – Fääri saared
26. aprill 13.00 Leedu – Eesti

Eesti U17 koondis:

Väravavahid
Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
Marcus Agarmaa (19.09.2003) - Tartu JK Tammeka (laenul FC Heliosest)
Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad
Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United
Miikal Roos (09.07.2003) – Tartu FC Santos

Poolkaitsjad ja ründajad
Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United
Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
Andreas Kiivit (05.07.2003) – FC Elva
Taaniel Usta (17.02.2003) – MyPa (FIN, laenul Harju JK-st)
Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – Tallinna FC Flora
Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu
Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla–Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Mikhail Artyukhov, Andres Oper
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa 

7 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (7)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Šotimaa meedia: Vihmann liitub St Johnstone'iga
VÄLISMAA
EUROSARJAD
Pikk ette (ja ise järele) | Uskumisest, Celticust, Eintrachtist ja kahurite toomisest
Pool hooaega luubi all: kes on tähena säranud, kes ämbrisse astunud?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
17
1
2
61:14
52
2.
Tallinna FCI Levadia
20
15
2
3
64:15
47
3.
Paide Linnameeskond
20
12
4
4
44:16
40
4.
Nõmme Kalju FC
20
11
7
2
34:17
40
5.
JK Narva Trans
20
5
8
7
27:26
23
6.
Tartu JK Tammeka
20
5
5
10
27:35
20
7.
FC Kuressaare
20
4
5
11
12:43
17
8.
Viljandi JK Tulevik
20
4
3
13
19:40
15
9.
JK Tallinna Kalev
20
3
4
13
16:50
13
10.
Maardu Linnameeskond
20
3
3
14
15:63
12