Sevilla mängija tegi uskumatult brutaalse vea ja vigastas Liverpooli kaitsjat (video) (1)

Liverpool ja Sevilla pidasid läinud öösel Bostonis Fenway Parkil sõprusmängu, mis ei möödunud just kuigi sõbralikus õhkkonnas.

Kahtlemata jääb 2016. aastal Euroopa liiga finaalis kohtunud meeskondade seekordset matši varjutama Joris Gnagnoni punane kaart, mille korjas 60. minutil sekkunud mees kõigest 16 minutit hiljem.

Gnagnon eemaldas koos endaga mängust 18-aastase Liverpooli vasakkaitsja Yannes Larouci, kes seni hooajaeelsetes mängudes end päris heast küljest näidanud oli. Gnagnoni pani talle täie jõuga paugu jalga ning Larouci tuli lõpuks platsilt ära viia kanderaamiga.

"Ma ei tea sajaprotsendilise kindlusega, aga tundus, et tal vedas," vahendas Liverpooli koduleht peatreener Jürgen Kloppi mängujärgseid mõtteid. "Aga ma jõudsin arstiga vaid korraks rääkida ja me peame veel natuke ootama."

Karmalaksu Sevilla sellest olukorrast ei saanud, sest peagi pärast punast kaarti löödi kontrarünnakust 2:1 võiduvärav, kui täpne oli Alejandro Pozo.