Sevilla tõmbas suurelt unistava Getafe maale lähemale (0)

La Liga tänavuse hooaja üks suuremaid üllatajaid Getafe pidi koduväljakul üle elama valusa maandumise, kui otsene konkurent Sevilla neist 3:0 üle sõitis.

Kõigis sarjades viis mängu ehk kuu aega järjest võiduta olnud Sevilla avas avapoolaja lõpus oma suurima väravaküti Lucas Ocampose löögist skoori ja ehkki VAR seadis 67. minutil Fernando tabamuse korraks kahtluse alla, leiti lõpuks, et kõik oli siiski määrustepärane. Teise värava järel Getafe mäng lagunes ning 75. minutil vormistas Jules Kounde lõppseisu.

Eelmises voorus Barcelonale alla vanduma pidanud, kuid alles neljapäeval Euroopa liigas Ajaxi vastu rassinud ja 2:0 võitnud Getafe jätkab endiselt Meistrite liiga kursil. Tabelis langeti aga Sevilla selja taha, lisaks võib täna õhtul neist mööda minna ka Atletico.

Getafe - Sevilla 0:3 (0:1)