Sillamäe suutis dramaatilise võiduga veerandfinaalseeria viigistada (lisatud video!) (1)

Maksim Ristimägi Foto: Jana Pipar

Betsafe saaliliigas sai Sillamäe FC NPM Silmet hakkama suurepärase saavutusega, kui Viimsi FC Smsraha vastu viigistati veerandfinaalseeria.

Avakohtumise suurelt kaotanud Sillamäe jäi eile 0:2 kaotusseisu, kuid paarkümmend sekundit enne lõppu löödi 3:2 võiduvärav. Sillamäe võiduga ootab seda veerandfinaalpaari ees veel üks kohtumine, mis selgitab poolfinalisti.

Viimsi oli Ida-Virumaa meeskonna 23. veebruaril alistanud 11:2 ning pärast eilset 2:0 eduseisu haaramist võis jääda mulje, et tegu on vaid teise ja otsustava võidu vormistamisega. Jevgeni Merkurjev viis külalised 13. minuti keskel juhtima ning 14. minuti alguses kahekordistas Ervin Stüf põhiturniiril head hoogu näidanud Viimsi eduseisu.

Poolajasireeniks oli seis 2:2 viigis, kui 17. minuti lõpus tõi kodumeeskonna mängu tagasi Maksim Ristimägi ning 19. minutil oli täpne Nikolai Zhukov. Nikolai Zhukovi kaksikvend Gennadi Zhukov hoolitses Sillamäe võiduvärava eest kõigest 19 sekundit enne lõpusireeni!

Seeria otsustav kohtumine kohtumine tuleval kolmapäeval, 6. märtsil kell 20.40 Viimsi Kooli Spordikompleksis. Mängust teeb otseülekande jalgpall.ee.

Täna toimub Betsafe saaliliigas veel üks veerandfinaalkohtumine, kui Tartu Ravens Futsal EMÜ SK võõrustab EMÜ Spordihoones kell 19.00 Narva United FC-d. Tartu meeskond võitis avavaatuse Ida-Virumaal 4:2. Mängust näitab otsepilti samuti jalgpall.ee.