Sinjavski ei suutnud Karvinat kaotusest päästa, endiselt ollakse ainsana võiduta (0)

Eesti koondise vasakäär Vlasi Sinjavski ei suutnud täna Karvinat kaotusest päästa, kui Tšehhi kõrgliigas alistuti võõrsil 1:3 Ceske Budejovicele.

Karvina läks kohtumist kül 26. minutil juhtima, ent poolajaks oldi juba 1:2 kaotusseisus ning 64. minutiks, mil Sinjavski mängu vangerdati, oli kaotusseis äsja kasvanud 1:3 peale. 16 meeskonna konkurentsis jätkab Karvina nelja punktiga eelviimasel ehk 15. tabelireal. Kõik neli punkti on teenitud tänu viikidele ehk Karvina on jätkuvalt ainus meeskond, kes pole tänavu Tšehhi kõrgiigas võidurõõmu maitsta suutnud.

Kolme päeva eest Norra esiliigas debüüdi teinud Henri Järvelaid täna Sogndali koosseisu ei kuulunud, kui kodus viigistati 0:0 liigatabeli tagumisse poolde kuuluva Brynega. 20 vooru järel jätkab Sogndal 16 meeskonna konkurentsis 32 punktig viiendal tabelireal.

Rootsi esiliigas ei kuulunud täna Akropolise koosseisu Eesti U21 koondise ründaja Kristofer Grauberg Lepik, kui tema koduklubi alistas võõrsil 1:0 Vasalundsi. Tänu võidule tõusti välja viimase nelja seast ehk püsimajäämise seisukohalt olulisele kohale.