Sinjavski pääses Tšehhi kõrgliigas väljakule üleajal (7)

Vlasi Sinjavski. Foto: Brit Maria Tael

Eelmises voorus mängu lõpuni varupingile jäänud Vlasi Sinjavski vahetati täna Tšehhi kõrgliigas sisse kolmandal üleminutil. Kohtumisele lisati lausa üheksa minutit.

Sinjavski koduklubi Karvina tegi Plzeni Viktoriaga 1:1 viigi ning paikneb tabelis 12. kohal.

1:1 viigi tegi ka väravavaht Aleksei Matrossovi koduklubi Hudžand, kes kohtus Tadžikistani kõrgliigas Hatloniga. Matrossov kuulus põhikoosseisu. Hudžand on kahe vooruga teeninud neli punkti.

klaviatuuriwarrior   •
kumb see siis õige on, kas olla floras põhimees ja mängida kõik mängud või olla tsehhis pingil ja mitte mängida, lihtsalt olla seal et saad trennis käia?
Max Brauner   •
Tšehhis suurem palk, paremad treeningtingimused, suurem võimalus teha tugevamasse liigasse samm edasi ja silma jääda
Siik   •
Selgituseks niipalju, et tal oli ka üsna alguses vigastus. Kui konkurents on tugev on sealt välja tulla raskem kui Eesti liigas.
Floras ta areng seiskus, kindlasti oli keskkonna vahetus mingil moel pääsetee. Kas see ka kokkuvõttes mängija arengut edasi viib saame tagantjärele öelda.
Aasta ja 3k pärast, kui leping läbi võib selguda, et meil on uus hea töövõimega vasakkaitsja.
metssiga   •
või siis on järjekordne mees, kes väljas hakkama ei saanud ja on pikalt mängupraktikata lihtsalt
to Max, kas pingil on ka võimalik silma jääda? või vaatavad agendid soojenduse järgi et kõva vend on?
Sul on õigus, et selleks tuleb kindlasti mängida. Aga nagu ülal pool õeldud siis tuli Floras lagi ette ja tuli edasi liikuda. Kas lööb Tšehhis läbi või mitte, seda ei tea, alati saab koju tagasi tulla ja näidata milleks võimeline (näiteks Sappi)