Sinjavski: realiseerimist tuleb parandada (0)

FC Flora ääreründaja Vlasi Sinjavski. Foto: Brit Maria Tael

FC Flora ääreründaja Vlasi Sinjavski sõnas pärast Premium liiga 10. voorus Narva Transi üle saavutatud 3:1 võitu, et kuigi sama vastane tuleb nelja päeva pärast karikafinaalis nende vastu ilmselt hoopis tugevama koosseisuga, pole kartuseks põhjust.

"Vaid mõni minut pärast 2:0 väravat lubasime endale vastu lüüa ja see tegi elu raskeks. Esimesel poolajal meil küll olukordi oli, aga võib-olla viimane sööt ja viimane löök jäid puudu," sõnas teisele väravale resultatiivse söödu andnud Sinjavski kohtumise kokkuvõtteks.

Juba laupäeval ootab Florat uus mäng, kus vastaseks taas Trans. Siis aga mitte Premium liiga, vaid Evald Tipneri karikafinaali raames. "Realiseerimist tuleb parandada. Ning 2:0 värava järel oli meil võimalik palli paremini vallata, aga kiirustasime vahepeal ja kaotasime liiga lihtsalt palle. Ning see polnud esimene kord, kui meile kohe pärast meie enda väravat vastu lüüakse. Keskendumine peab olema parem.

Eks Trans tuleb laupäeval veidi parema koosseisuga ja üldse veidi paremini, sest karikafinaal on ju nende viimane võimalus eurosarja pääseda. Kindlasti nad annavad endast kõik. Meie tahame aga võita kõik mängud ja kõik karikad. Seega mingit ekstra-motivatsiooni meil vaja pole, sest läheme alati saja protsendiga peale ja tahame alati võita," rääkis Sinjavski.

Evald Tipneri karikafinaal Flora – Trans algab laupäeval A. Le Coq Arenal kell 16.

Fotograaf: BRIT MARIA TAEL