Sloveenias hooaeg läbi: Antonovile ja Rudarile neljas koht (parandatud) (1)

Täna jõudis hooaeg lõpule Sloveenia kõrgliigas, kus Ilja Antonov ja Velenje Rudar viimases voorus Triglavile 0:1 kaotasid.

Rudar oli neljanda koha enne viimast mängupäeva sisuliselt kindlustanud ja võiduga väljalangemist vältinud Triglavi tahtmine oli suurem - 86. minuti värav jättis nemad liigasse. Antonov tegi kaasa täismängu ja sai kolmandal üleminutil kollase kaardi. Kokku jäi poolkaitsja arvele tänavu 26 kohtumist.

Rudari ja Antonovi saatus selgub neljapäeval, kui karikafinaalis kohtuvad napilt tiitli võitnud Ljubljana Olimpija ja kaheksandaks jäänud Aluminij. Kui favoriit Olimpija võidab, tuleb Rudarile kätte koht eurosarjas.

Oma viimase, nende jaoks tähtsusetu mängu pidas ka Aleksandr Kulinitši koduklubi Krško. Nemad kaotasid viienda minuti väravast 0:1 Celjele, kes Rudari taga õige napilt viiendaks jäi; Kulinitš täna koosseisu ei kuulunud. Poole hooajaga mängis äärekaitsja kaasa 16 kohtumises ja lõi kaks väravat.

Mõlema eestlase leping Sloveenias kehtib 2019. aasta suveni.