Smsraha liigub kolmanda järjestikuses tiitli suunas: Ravens näitas hambaid, ent Viimsi oli taas tugevam (0)

Viimsi FC Smsraha. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Coolbet Saaliliiga finaalseeria teises kohtumises suutis tiitlikaitsja Smsraha taaskord võidupunktid võtta. Tartus paiknev Ravens Futsal Ares Security alustas kohtumist hästi, kuid teisel poolajal pani Viimsi võistkond oma paremuse maksma ning teenis 6:3 triumfi.

Kohtumise avapoolaeg püsis pikalt väravateta ning alles 12. minutil avas väravatearve 48-kordne saalijalgpalli koondislane Sergei Kostin. Paarkümmend sekundit hiljem oli aga vastus olemas, kui ilusa kombinatsiooni järel skooris Juhan Kondike. Sellega polnud aga poolaeg tehtud, kuna viimase kahe ja poole minutiga lõi Smsraha veel kaks ning lõpusekunditel lisas ühe ka võõrustajate kapten Aleksandr Pruttšenko.

Teisel poolajal sai Smsraha aga hoo sisse ning kuigi esimeste minutiga nurjati mitu kontrarünnakut, siis lõpuks löödi paari minutiga kolm väravat. Ravens sai taas lõpusekunditel oma poolaja auvärava kirja, kuid suures plaanis sellest enam kasu ei olnud.

Finaalpaari (potentsiaalselt) viimane kohtumine peetakse 24. aprillil, mil tiimid kohtuvad teistkordselt Viimsi Smsraha koduväljakul. Kui võõrustajad vastastest rohkem väravaid löövad, siis teenivad nad omale kolmanda järjestikuses tiitli. Kui aga tartlaste esindustiim võidab matši, siis tuleb neil trofee saamiseks ka järgmised kaks kohtumist võita.