Sobtšenko lõi teist mängu järjest kaks väravat, Tambedou murdis lõpuminutitel Viimsi maha (0)

Roman Sobtšenko. Foto: Mauri Levandi (arhiiv)

Esmaspäeval toimus Esiliigas kolm 11. vooru kohtumist. Lisaks Soccernet.ee telemängule, kus Elva alistas Ida-Virumaa Alliance'i, olid edukad ka Paide Linnameeskond U21 ja Harju Laagri.

Esiliiga liider Paide U21 murdis Viimsi alles lõpuminutitel maha, kui kodusel kunstmuruväljakul saadi Bubacarr Tambedou väravatest 2:0 võit. Paide duubel suurendas liigatabelis edu Levadia U21 ees viiepunktiliseks, kuid Levadia järelkasvul on mäng varuks. Viimsi on kuuendal kohal.

Harju pidas Sportland Arenal maha viieväravalise lahingu, kui Tallinna Flora U21 meeskond alistati 3:2. Flora duubel asus avapoolajal kaks korda juhtima, aga Harjul oli mõlemal korral vastus olemas - Henri Leoke avas kolmandal minutil skoori, Andre Järva vastas 5. minutil, Andreas Kiivit taastas Flora eduseisu 9. minutil, Roman Sobtšenko vastas 44. minutil.

Lõppsõna jäi siiski Harjule, kelle kangelaseks kerkis teist mängu järjest kaks väravat löönud Sobtšenko, kes vormistas lõppseisu teise poolaja alguses. Harju on kolmandal kohal, kaotades Paide duublile kuue punktiga. Flora noored on viiendal kohal, edestades Viimsit punktiga.

Protokollid (EJL-i kodulehelt):

2. mail kell 19.00 Paide kunstmuruväljakul

Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK 2:0 (0:0)
80., 89. Bubacarr Tambedou

Hoiatused: 36. Siim Aer, 40. Bubacarr Tambedou, 90. Markus Lieberg - 38. Nevil Krimm, 89. Johann Kõre
Mänguolud: 64
Pealtvaatajaid: +12, vahelduva pilvisusega tuuline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Dmitri Vinogradov

Paide: Mattias Sapp, Jander Poolma, Rasmus Kallas, Siim Aer, Jaagup Luts, Dominique Simon (46. Robin Vestung), Kert Kiik, Matrix Einer, Bubacarr Tambedou (89. Markus Lieberg), Simon Usar, Robi Saarma (64. Andre Saare).
Varus: Mait-Markus Hanson, Markus Lieberg, Robin Vestung, Kert Kendaru, Andre Saare.

Viimsi: Miikael Johann Raassalu, Markus Valkna, Martin Jälle, Rasmus Kala, Karl Erich Kaljuvere, Oskar Jõgi (64. Kenert Anniste), Johann Kõre, Nevil Krimm (60. Aleksander Ojamets), Oscar Ollik, Gregor Lehtmets (46. Karl Anton Sõerde), Juhan Jograf Siim.
Varus: Ken-Marten Tammeveski, Aleksandr Ojamets, Kenert Anniste, Karl Anton Sõerde.

2. mail kell 19.00 Sportland Arenal

Tallinna FC Flora U21 - Harju JK Laagri 2:3 (2:2)
3. Henri Leoke, 9. Andreas Kiivit - 4. pen. Andre Järva, 44., 52. Roman Sobtšenko

Hoiatused: 63. Karl Orren - 65. Andreas Kaevats
Mänguolud: +10, vahelduva pilvisusega tuuline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras