Menüü
Veebisait

Soccernet.ee Moskvas: Kas Argentina väärib Messit või mitte? (0)

Alberto koos oma kaaslastega. Kõik nad on selles paadis, et Messi on jumal. Foto: Rasmus Voolaid

Soccernet.ee püüdis pärast Argentina ja Islandi vahelist viiki kinni ühe Argentina tulihingelise poolehoidja Alberto, kes ei olnud tulemuses üleliia pettunud.

"Me ei mänginud hästi, aga oleksime pidanud võitma. See [Lionel] Messi penalti oli lihtsalt halb õnn. Penalti on alati 50-50," ei näinud ta oma kangelase eksimuses probleemi. Messi on viimasest seitsmest penaltist eksinud nüüd neljal.

Alberto hinnangul annab Messi endast võrdselt palju nii koondises kui klubis, aga vahe tuleb sisse tema kaaslastes. "Need ei ole kaks erinevat mängijat, vaid kaks erinevat meeskonda. Barcelona on lihtsalt parem võistkond - nad mängivad iga nädal, treenivad iga päev. Argentinas ei ole Andres Iniestat, Sergio Busquetsi ja Gerard Pique'd."

Kuigi ründeliin on esinduslik ning Messi saab ees tegutseda koos Angel Di Maria ja Sergio Agüeroga, siis Alberto arust tuleb vahe sisse poolkaitsjates. "Seal on Javier Mascherano ja Lucas Biglia ning meil pole lihtsalt muid valikuid. Neli aastat tagasi olid samad mängijad ja seal pole midagi arenenud."

REKLAAM

Kuigi täna ei mänginud Gonzalo Higuain ja Paulo Dybala ning Mauro Icardi ei ole üldse koondises, siis selles kohalikud probleemi ei näe. "Nii Higuain kui Agüero on Icardist paremad ja Dybala mängib Messiga sama positsiooni. Kui Messi kunagi lõpetab, siis tuleb Dybala aeg, aga praegu ei tööta nad koos hästi. See võtab aega ja praegu pole meil seda olnud."

Messit võrreldakse alatasa Cristiano Ronaldoga. Kuidas portugallane end täna tunneb? "Ma arvan, et õnnelikult," nentis Alberto küllaltki raske ohke saatel. "Muidugi neid võrreldakse. See teeb mind kurvaks, kui Messi eksib penaltil ja Ronaldo lööb samal ajal kübaratriki. Tegelikult tasub veidi lõdvemalt võtta ja aktsepteerida fakti, et meil on kaks fantastilist mängijat. Naudime neid, kuni neid veel on!"

Tihti räägitakse sellest, et Messit hinnatakse Euroopas palju rohkem kui oma kodumaal. Kuidas asjad tegelikult on? Alberto sõnul jagunevad argentiinlased selles küsimuses kaheks. "Inimesed nagu meie ehk need, kes armastavad Messit, leiavad, et paljud argentiinlased ei vääri teda. Nad kritiseerivad ja süüdistavad teda kõiges. Nagu ma ennegi ütlesin, siis asi on lihtsalt selles, et Barcelona ongi nii palju parem. On ju näha, et ta loob ka siin võimalusi, aga neid ei lööda ära."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK