Menüü
Veebisait

Soccernet.ee Peterburis: Mehhiklased jõid Sotšis kogu alkoholi ära? (0)

Foto: rt.com

"Keegi oleks võinud neile öelda, et me tuleme!" pahandas üks Mehhiko fänn, kes eile öösel sarnaselt tuhandetele saatusekaaslastele liiga palju unetunde ei saanud. Tuleb välja, et lisaks võimsale jalgpallimeeskonnale on selles riigis ka vägagi suutlikud fännid.

Kohtasin oma reisil Moskvast Peterburi tõelist seiklejat, kes on juba näinud käimasoleva MM-i kaht parimat mängu ehk Sotšis Hispaania - Portugali ning Moskvas Saksamaa - Mehhikot. Järgmisena proovib ta Peterburis leida pileteid tänaõhtusele Venemaa - Egiptus mängule ja siis ootab juba kindlasti ees Brasiilia - Costa Rica.

"Sotšis sai kõik järjest otsa - kõigepealt tekiila, siis õlu ..." nentis ta. Rahvusjoogist ilma jäämine oli kindlasti paras nöök. "Uskumatu, suudad sa seda uskuda? Alkohol sai otsa!" Moskvas tema sõnul vähemalt sellist probleemi ei olnud.

Mehhiko fänn, kes küll juba aastaid USA-s elanud ja seetõttu sombreero asemel poppi capi kandis, leidis veel ühe kitsaskoha. Siin süüdistas ta venelaste asemel juba omasid. "Mehhiko pidutses öösel üle kogu Moskva, aga kõik olid mehed," tõdes ta. Siiski võttis ta vaatamata seltskonnale juba öö esimestel tundidel vastu otsuse, et loobub kell kolm läinud rongist ja leppis spontaanselt 16 tundi hiljem väljunud lennukiga. "Natuke peab alati sellist mängimisruumi olema," olid tema õpetussõnad kõigile jalkafännidele.

REKLAAM

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK