Menüü
Veebisait

Soccernet.ee Peterburis: Venemaa kangelane lubas ka Uruguay vastu võitma minna (0)

Foto: zeenews.india.com

Mõlemas Venemaa koondise võidumängus parimaks valitud Deniss Tšerõšev toonitas eile pärast mängu ajakirjanikele, et individuaalsed auhinnad ei loe ja tähtis on meeskonna edu.

"Minu eesmärk on lihtsalt alati meeskonda aidata, kui edu saadaks keegi teist, oleksin rõõmus ka nende üle," sõnas Venemaa koondise mängijatest viimasena ajakirjanike ette jõudnud Tšerõšev.  "Kõige tähtsam, et meeskond hästi mängiks ja me võidaksime. Kordan veelkord, pole tähtis, kes saab selle auhinna. Tähtis on meeskonna edu ja see, et me alagrupist edasi läheme."

Esimese mängu parima auhinna pani Tšerõšev silme alt ära. "Tähtis on need mängud kiiresti ära unustada ja edasi töötada, ei tohi ennast lõdvaks lasta, muidu võib juhtuda, et meid saadetakse kiiresti koju."

Suure tõenäosusega ongi Venemaa nüüd alagrupist juba edasi, aga sel turniiril kahe mänguga kolm väravat löönud Tšerõšev seda veel välja ütlema ei tõtanud. "Me oleme sellele lähemal kui varem," ajas ta ajakirjanikud oma poliitkorrektsusega naerma.

REKLAAM

Viimases voorus mängitakse Uruguayga suure tõenäosusega alagrupivõidule ning eeldatavasti tuleb kaheksandikfinaalis vastu Hispaania või Portugal. "Uruguayd tuleb võita ja edasi on mõlemad rasked vastased, peame igal juhul tõsiselt valmistuma."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK