Strigin alustas Austrias liigamänge põhikoosseisus, Kork varupingil (0)

Getriin Strigin. Foto: Brit Maria Tael

Eesti naiste koondise väravavahtide uued koduklubid Innsbrucki Wacker ja Vorderland pidasid täna oma kalendriaasta esimese mängu Austria kõrgliigas. Getriin Strigin debüteeris põhikoosseisus, Karina Kork jäi varupingile.

Strigin tegi kaasa terve kohtumise, milles tema tööandja Wacker kaotas 2:3 Viini Austria/Landhausile. Kork vaatas pingilt, kuidas Vorderland viigistas Bergheimiga 1:1. Liigatabelis paikneb Vorderland kuuendal ja Wacker viimasel, kümnendal kohal.

Vlada Kubassova sekkus Itaalia kõrgliigas vahetusest 81. minutil, tema koduklubi Napoli tegi Milano Interiga 0:0 viigi. Napoli jätkab Serie A-s eelviimasel, 11. positsioonil.