Strigini klubi tegi väravaterohke viigi, Aland jäi alla mullusele suurimale konkurendile (0)

Getriin Strigin. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise väravavahi Getriin Strigini tööandja Innsbrucki Wacker tegi Austria kõrgliigas väravaterohke 3:3 viigi Bergheimi naiskonnaga.

Avapoolaja 0:2 kaotusseisu pööras Wacker teise poolaja esimese veerandtunniga 3:2 eduks, kuid tosin minutit enne lõppu lubati vastastel ikkagi viigistada. Aprilli lõpus koroonaviirust põdenud, kuid nüüdseks juba tervenenud ja naiskonnaga treeniv Strigin seekord siiski Wackeri koosseisu ei kuulunud. Innsbrucki klubi on kümne naiskonna konkurentsis seitsmendal tabelireal. Strigini koondisekaaslase Karina Korgi tööandja Vorderland peab oma 16. vooru kohtumise pühapäeval.

Signy Aarna ja Pille Raadik said Soome kõrgliigas esimese kaotuse, sest Aland United vandus võõrsil Tikkurilas 1:2 alla mullu neile vaid kahe punktiga kuldmedalid kaotanud TiPS-ile. Raadik kuulus algkoosseisu ja mängis kogu kohtumise, Aarna sekkus viimaseks paarikümneks minutiks. Liigatabelis on Aland United pärast nelja vooru TiPS-i järel kolmas, liider on täisedu nelja võiduga KuPS.