Suareze avapauk oli anomaalia? Atletico rünnak kiratseb täiega (0)

Kuigi Luis Suarez tuli, nägi ja võitis oma debüütmängus Atletico Madridi fännide südamed, siis sealt edasi pole meeskonnal õnnestunud mitte midagi.

Kerime alustuseks ajaratast 27. septembrisse, kui Diego Simeone äsja Barcelonalt kuue miljoni euro eest ostetud uruguaylase viimaseks kahekümneks minutiks sisse vahetas. Suarez astus platsile, lõi kaks väravat, andis resultatiivse söödu ja Atletico alustas 6:1 võiduga.

Järgmisena ootas ees võõrsilkohtumine uustulnuka Huesca vastu. Suarez pääses algkoosseisu - Atletico ei saanud esimesel poolajal raamide vahele mitte ühtegi lööki, teiselgi vaevu ühe.

Täpselt sama kordus ka täna, kui Atletico võõrustas kodus Villarreali. Esimesel poolajal ei tulnud ühtegi raamilööki, teisel vaid üks. Atleticot ei aidanud ka Diego "Suarez hammustab, mina löön" Costa, kes teise poolaja keskel Suareze asemel mängu sekkus ja ühe lubava pealöögi üle lati saatis.

Kaks järjestikust 0:0 viiki tähendab, et Atletico asetseb tabelis alles kümnendal real. Viiest mängust kaheksa punkti noppinud Villarreal on küll liider, aga lähimatel jälitajatel on mitu mängu varuks.

Valladolid - Eibar 1:2 (1:1)