Subbotin: nad ei ole profid, aga me tulime ja tegime mingi jama (2)

Foto: Brit Maria Tael

Nõmme Kalju ääreründaja Igor Subbotin tõdes pärast 4:2 võitu FC Kuressaare üle, et Kalju oli ise lohakas ja edaspidi tuleb selliseid asju vältida. 

Kuigi kolm võidupunkti võeti Tallinna kaasa, oli Kalju esimese poolaja keskel 0:2 kaotusseisus ja kaotas ka poolaja 1:2. "Hakkasime mängima lohakalt, nagu nägite," tõdes Subbotin.

"Alles pärast 0:2 hakkasime teineteist motiveerima, et poisid, tulime võitma tiitlit, mitte kaotama. Nad ei ole professionaalsed jalgpallurid ja me tulime ja tegime mingi jama siin. Rääkisime riietusruumis, et mõtleme, mida me teeme väljakul, siis tulime ja võitsime. Oli hea motiveerimine riietusruumis."

Kas see oli tiitlivõitja sisu, mida täna nägi? "Mõtlesime, et nad seisavad, ei joosta ründesse, aga nad skoorisid väga heast kontrarünnakust ja nurgalöök oli ka hea. Peame 4:0 võitma, mitte nii, et kaotame 0:2 ja siis peame nii palju tööd tegema. Väga hea, et 0:2 pealt välja tulime, aga nii uuesti ei taha. Kogu meeskond saab aru, et on vaja kindlalt võita."

Kuressaare kaitsja Elari Valmas tõdes, et kahjuks läks täna nii. "Esimene poolaeg hoidsime ilusti enda mängust kinni, mängisime distsiplineeritult, kompaktselt. Leidsime kontrarünnakutega momendid," rääkis Valmas, "aga muutusime hooletuks, ei suutnud teise laine ja poolikutega kaasa tulla. Kahju natuke."

Kaitsja märkis, et hea seisu tõi pingevaba mäng. "Oli näha, et viimased ülitähtsad mängud Viljandi ja Pärnuga ... Kõik neid tulemusi teavad. Pärast neid tekkis tunne, et tuleme pingevabalt ja ei olnud mingit aukartust, aga lõpptulemus on tablool. Meil ei ole midagi kaotada, anname lahingu lõpuni. Suurt motivatsioonilangust ei ole tekkinud, isu on suur ja tõestada tahame, et saame püsima jääda."

SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Põhja-Iirimaa peatreener Michael O'Neill: kui me Eestit ei võida, oleme plindris
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all
NOORTEKOONDISED
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all (2)