Sündmusterohke kohtumine: mängijad põrkasid peadpidi kokku, väljaku kohal lendas droon, esimesele poolajale lisati 19 minutit (0)

Inglismaa kõrgliiga 23. vooru mängus Brentfordi ja Wolverhampton Wanderersi vahel lisati esimesele poolajale 19 minutit juurde.

Wolverhamptoni väravavaht Jose Sa lõi enda karistusalast pika palli Brentfordi väljakupoolele, kus seda ründasid kaks Brentfordi mängijat. Rico Henry ja Mathias Jensen põrkasid nii õnnetult peadpidi kokku, et kumbki ei saanud mängu jätkata. BBC andmetel vajasid mõlemad mängijad õmblusi, aga kumbagi haiglasse ei saadetud. See põhjustas pika mängupausi, aga hiljem lendas väljaku kohal droon, mille tõttu mäng uuesti peatatati. Lõpuks lisati avapoolajale 19 minutit juurde, kuid mängiti veel rohkem.

Esimesel poolajal väravaid ei löödud. Teisel poolajal asus Wolverhampton võõrsil juhtima, kui Joao Moutinho välisküljelöök 48. minutil maandus Brentfordi väravas. Viigivärav sündis 71. minutil, kui Ivan Toney realiseeris Bryan Mbuemo tsenderduse. Lõppsõna jäi Wolvesile, kes taastas 78. minutil Ruben Nevesi kauglöögist eduseisu ja kirjutas tabelisse võidupunktid.

Manchester United kerkis esinelikusse, kui sai kodus raske 1:0 võidu lähirivaali West Ham Unitedi vastu. Mängu kangelaseks kerkis teisel poolajal vahetusest sekkunud Marcus Rashford, kes realiseeris kolmandal üleminutil Edinson Cavani söödu. Kui Rashford vahetati sisse 62. minutil, siis Cavani kümmekond minutit enne tabamust.

Newcastle United sai hooaja teise võidu, kui Jonjo Shelvey karistuslöögist alistati võõrsil Leeds United. Newcastle möödus liigatabelis Watfordist ja asub nüüd 18. kohal, kaotades Norwich Cityle punktiga. Leeds edestab Newcastle'it seitsme punktiga.

Brentford - Wolverhampton Wanderers 1:2 (0:0)