Karistuseks pingile jäetud Mbappe tõi PSG-le järjekordse võidu (1)

Kylian Mbappe alustas karistusena mängu Marseille'i vastu pingilt, aga lõpuks oli ta ikka otsustav mees, kes võiduvärava lõi.

Mbappe ja Adrien Rabiot hilinesid mängueelsesse kokkusaamisesse ja Thomas Tuchel otsustas saata selge signaali - hilinemine pole lubatud. Nende asemel alustasid hiljuti Stoke'ist ostetud Maxim Choupo-Moting ja Julian Draxler.

Mäng Marseille'i vastu oli üks PSG raskeimatest siiamaani Prantsusmaa liigas, aga siiski suutis Pariisi klubi kindla võidu võtta. Kylian Mbappe tuli mängu 62. minutil, kui seis oli veel 0:0 ja kolm minutit hiljem oli ta suutnud juba PSG juhtima viia. Marseille alla ei andnud, aga mängu viiendal lisaminutil kindlustas PSG võidu Julian Draxler.

Lyon jätkas võitlust Euroopa kohtadele napi 2:1 võiduga Angersi üle. Angers mängis alates 34. minutist vähemuses, kui Ismael Traore punase kaardi teenis, aga Lyoni esimene värav tuli alles 63. minutil, kui Houssem Aouar jala valgeks sai. Memphis Depay sai veel Lyoni teise kirja, aga vaid minut hiljem sai Angersi eest ühe värava tagasi Cristian Lopez.

Suure võidu sai kolmandal kohal püsiv Montpellier, kes oli võõrsil 3:0 parem Toulouse'i meeskonnast. 21. minutil viis Montpellieri juhima Gaetan Laborde ja juba kolm minutit hiljem sai Montpellieri teise kirja Andy Delort. Mängu kolmandal lisaminutil sai Montpellieri kolmanda veel Solomon Sambia.

Lille jätkab teise koha kindlustamist ja võttis napi 1:0 võidu Caeni meeskonna üle. Mängu ainsa värava lõi 56. minutil 19-aastane Rafael Leao.

Nimes - Saint-Etienne 1:1 (0:1)