Suurel hool postiga kokku põrganud Henri Anier sai Paides vigastada (0)

Paide Linnameeskonna ründaja esitus Premium liiga 22. vooru kohtumises Tallinna Kalevi vastu sisaldas kahte väravat, aga piirdus vigastuse tõttu 40 minutiga.

Anier viis 18. minutil Paide kohtumist juhtima ja suurendas 36. minutil eduseisu 2:0 peale. Mõlemal puhul andis talle resultatiivse söödu Paide kapten Andre Frolov.

Teist väravat lüües kubemelihasele natuke viga teinud Anieri mäng jäi pooleli 40. minutil, kui ta pärast kokkupõrget Kalevi väravavahi Karl Andre Vallneriga suure hoo pealt väravaposti vastu põrkas.

Anieri tohterdati esmalt platsil ja siis selle kõrval. Ründaja proovis jätkata, aga andis Paide pingile märku, et vajab vahetust. "Ei saa hingata," ütles Anier vahetuspingile, kui ta välja vahetati.

Kokkupõrkest tingitud põrutus oli tugev. Vaheajal riietusruumi suunas liikus Anier nii, et puusa ümber oli vägev jääkompress, ja sammud lühikesed ning valukrampidest saadetud.

Kui Anieri vigastus on tõsisemat sorti, on see halb uudis nii Paide kui ka Eesti koondise jaoks. Paidet ootab järgmisel nädalavahetusel ülitähtis Premium liiga kohtumine FCI Levadiaga. Ülejärgmisel nädalal koguneb aga Eesti koondis mängudeks Leedu, Armeenia ja Põhja-Makedooniaga.