Suurtel oli raske õhtu, viimane pääse Lyonile (1)

Meistrite liigas tõmmati alagrupiturniirile joon alla ja selgusid esmaspäevase loosimise asetused. Viimaseks ehk 16. edasipääsejaks sai Lyon.

Alustas G-alagrupp, kus Real Madrid ja Roma olid vastavalt esimese ja teise koha juba kindlustanud. Reali loots Santiago Solari usaldas Bernabeul platsile peamiselt noored ja lõikas sügavalt näppu - CSKA lustis kaitseliiniga ja võitis koguni 3:0. Euroopa liigasse see neid siiski ei aidanud, sest Plzeni Viktoria alistas kodus Roma 2:1 ja jättis kolmanda koha endale.

Õhtuses mängudeplokis pakuti meeldejääv duell Amsterdamis. Bayern asus juhtima; Ajax viigistas; Ajax jäi vähemusse; Bayern sai samuti punase kaardi; Ajax asus juhtima; Bayern viigistas; Bayern asus uuesti juhtima; Ajax viigistas. Viik jättis Bayerni grupis esikohale ja Ajaxi teiseks.

F-alagrupis käisid seisud samuti seinast seina. Kiievi lumesajus suutis Donetski Šahtar Lyoni vastu ette minna, kuid teisel poolajal Nabil Fekir vastas ja 1:1 aitas teisena edasi Prantsusmaa meeskonna. H-alagrupis kaotasid aga nii Juventus kui Manchester United ehk seisud ei muutunud.

Esmaspäevasel loosimisel on alagruppide võitjad seega Dortmundi Borussia, Barcelona, PSG, Porto, Müncheni Bayern, Manchester City, Real Madrid ja Juventus. Teise koha loosipotist leiavad end Atletico Madrid, Tottenham, Liverpool, Schalke, Amsterdami Ajax, Lyon, Roma ja Manchester United.