Suvel rivaali ridadesse siirdunud ründaja lõi endise koduklubi vastu värava ja aitas Schalke esimese võiduni (0)

Schalke ründaja Sebastian Polter. Foto: Scanpix / Vitali Kljujev / imago images

Eelmisel hooajal Saksamaa esiliigas mänginud, aga selle võitnud ja tagasi kõrgseltskonda naasnud Gelsenkircheni Schalke sai kuuendas voorus esimese võidu, kui koduväljakul alistati Bochum 3:1.

Schalke läks vaheajale üheväravalises eduseisus, sest mõned minutid varem skooris Dominick Drexler, kes suunas väravavahist tagasipõrkunud palli väravasse. Bochum jõudis 51. minutil Simon Zolleri väravast viigini, aga seis püsis paarkümmend minutit, kuni Erhan Mašovic lõi Schalke standardolukorrast omavärava.

Lõppseisu vormistas kuuendal üleminutil Sebastian Polter, kes suunas Tobias Mohri tsenderduse umbes 12 meetrilt peaga väravasse. Tegu oli Polteri esimese väravaga Schalke särgis. Ta liitus Gelsenkircheni klubiga tänavu suvel just Bochumist, kelle eest lõi eelmisel hooajal Bundesligas kümme väravat.

Schalke võit tähendab, et Bochum on endiselt ainus meeskond Bundesligas, kes on tänavusel hooajal kõik mängud kaotanud. Võiduarve avanud Schalke on kuue mänguga kogunud kuus punkti ja asub liigatabelis 12. kohal.

Schalke - Bochum 3:1 (1:0)
38. Dominick Drexler, 73. ov. Erhan Mašovic, 90+6. Sebastian Polter - 51. Simon Zoller