Suwon mängis karikasarjas edasipääsu viimaste sekunditega maha (0)

Henri Anier ja Suwon FC kaotasid Lõuna-Korea karikavõistluste neljandas ringis ehk 32 parema seas koduväljakul 1:2 kõrgliigaklubile Daegu FC.

Seejuures läks Suwon kohtumist 81. minutil Cho Yu-Mini väravast juhtima, kui poolkaitsja ennetas vastaste väravavahti ja suunas nurgalöögi eesmise posti juurest peaga väravasse. Ent 90. minutil Kim Dae-Won viigistas ja kolmandal lisaminutil lõi Jung Seung-Won õnnega pooleks külaliste võiduvärava - rikošetist teele läinud pall maandus kõrge kaarega täpselt ristnurgas. Suwon jõudis veel palli keskringist mängu panna, ent kohe kõlas ka kohtuniku lõpuvile.

Anier kuulus Suwoni algkoosseisu, kuid vahetati 74. minutil pingile. Karikavõistlustelt välja langenud Suwon kuulub Korea esiliigas praegu tabelikeskmike sekka, olles kuuest mängust kogunud kaks võitu, kaks viiki ja kaks kaotust. See annab kümne meeskonna konkurentsis viienda koha.

Kogu kohtumine on järelvaadatav allolevast videost, Suwoni värav alates 1:54.30 ning vastaste tabamused 2:03.20 ja 2:06.30.