Ta tegi seda jälle (videod!) (11)

Meistrite liigas õhtu oodatumas duellis võttis Cristiano Ronaldo ette ja vedas Juventuse Atletico Madridi arvel veerandfinaali.

Juventus domineeris esimesest minutist alates, kuid kohe mängu alguses saadi kaela külm dušš - Giorgio Chiellini värav ei lugenud, sest eelnevalt oli Ronaldo palli Jan Oblaki käte vahelt ära susanud.

Veidi enne pooltunni täitumist oma tahtmine siiski saadi. Ronaldo kerkis tsenderdusele järele minnes Juanfranist kõrgemale korrusele ja saatis palli üle äärekaitsja peaga võrku; teise poolaja alguses skooris portugallane uuesti peaga, kusjuures nüüd läks vaja väravajoonetehnoloogia sekkumist.

Lisaaeg koitis, kuid Atletico ei suutnudki õieti Juventuse väravale ohtlikuks saada. Ronaldo ise ja noor Moise Kean olid lähedal, kuniks Federico Bernardeschi karistusalas seilamise lõpetas tõukega selga Angel Correa ja Juventus teenis penalti. Realiseeris muidugi Ronaldo, vormistades nii oma kübaratriki.

Õhtu teises matšis oli favoriidikoorem Manchester City kanda, aga Schalkel ei olnud midagi kaotada. Väärikus võis siiski hoobi saada, sest tagasi koju sõidetakse koguni 0:7 kaotusega - City lõi kolm juba avapoolaja lõpus ja lisas siis teise 45 minuti jooksul iga natukese aja tagant veel ühe.

Eelmisel nädalal edenesid kaheksa parema sekka Amsterdami Ajax, Tottenham, Manchester United ja Porto, viimased kaks veerandfinalisti selguvad homme. Vastamisi on Müncheni Bayern - Liverpool ning Barcelona - Lyon.

Juventus - Atletico Madrid 3:0 (1:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Juventus 3:2