TV

Tabasalu lükkas endast kõrgemal mängiva Flora duubli karikasarjast välja (0)

Evald Tipneri karikavõistluste viimases 1/16-finaalis oli Esiliiga B meeskond JK Tabasalu parem aste kõrgemal, Esiliigas mängivast Tallinna Flora U21-st tulemusega 2:1.

Mõlemad võistkonnad jäid juba avapoolajal kümnekesi, kuna punase kaardi korjasid Sten Jakob Viidas ja Ivan Timofejev.

Marco Budici 11. minuti väravale vastas teise poolaja keskel Daniil Kuraksin. 79. minutil läks Tabasalu teistkordselt ja lõplikult juhtima, kui täpne oli Kristo Hussar.

Karikavõistlustel on juba peetud ka viis kaheksandikfinaali. Kuues toimub homme õhtul, kui kohtuvad Paide Linnameeskond ja Tallinna Flora. Soccernet.ee näitab sellest kohtumisest otsepilti.