Tabasalu naiskond võitis Tulevikku, kes jäi viiendat mängu järjest väravata (0)

Anette Salei. Foto: Brit Maria Tael

Tänases naiste Meistriliiga mängus kohtusid võistkonnad, kes olid matši eel võrdsete punktide peal. JK Tabasalu võttis võõrsil Tuleviku ja Suure-Jaani Ühendnaiskonna üle 4:0 võidu.

Kaks esimest väravat lõi Anette Salei ja seejärel lisas kaks tabamust ka Mia-Lisette Sarapik.

Katarina Põldur jättis realiseerimata penalti, mis oleks teise poolaja alguses seisu viigistanud, ning Tulevik pole nüüd viis mängu järjest löönud ühtki väravat.

Meistriliiga uustulnuk Tabasalu tõusis tänu oma seni suurimale võidule neljandal kohal paikneva Pärnu Vaprusega võrdsete punktide peale.