Täisedu! Liverpooli häbistanud Villat tuleb võtta aina tõsisemalt (0)

Eelmises voorus Liverpooli 7:2 klohminud Aston Villa ees seisis taas tummine ülesanne, kuid nõrgendatud koosseisuga Leicester Cityga asjad nii lihtsalt ei kulgenud.

Leicesteri eest ei saanud kaasa teha mitu põhitegijat - Ricardo Pereira, Wilfried Ndidi, Caglar Söyüncü ja Jamie Vardy olid kõik vigastatud. Ka James Maddison ei kuulunud meeskonna algkoosseisu, aga vähemalt suutis viimaseks paarikümneks minutiks pingilt sekkuda.

90 minuti jooksul meeskonnad paremat välja ei selgitanud, aga lisaminutitel küll. 30. septembril Chelseast Aston Villasse laenatud Ross Barkley on uues keskkonnas kiirelt oma koha leidnud. Barkleyl on kirjas kahest mängust kaks väravat ning Villa jätkab ainsa meeskonnana täiseduga.

Liidriks nad veel siiski ei tõusnud, kuna Evertonil on üks mäng rohkem peetud ja seega ka üks punkt rohkem teenitud.

Leicester - Aston Villa 0:1 (0:0)