Tallinna Kalevi poolkaitsja sai ähvardamise eest lisakaristuse (1)

Tallinna Kalevi poolkaitsja Daniil Petrunin. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tallinna Kalev alistas Premium liiga 14. voorus eile võõrsil 3:1 Tartu Tammeka ja tõusis tabelis kaheksandale kohale. Hooaja teine võit saadi ilma poolkaitsja Daniil Petruninita, kes kandis võistluskeeldu.

Põhjuseks pärast 7. mail peetud Kalev - FCI Levadia kohtumist juhtunu. Kalev kaotas Kadrioru staadionil peetud kohtumise mäletatavasti 0:1 väga vastuolulise 85. minuti penalti läbi, mille teenis Frank Liivak ja realiseeris Zakaria Beglarišvili.

Petrunin teenis mängus kollase kaardi, mis oli talle selle hooaja neljas ja tõi vastavalt juhendile kaasa võistluskeelu 14. mail peetud 13. vooru kohtumiseks FC Kuressaarega. 21-aastasel poolkaitsjal tuli aga vahele jätta ka eilne matš Tartus, sest jalgpalliliit määras talle ühemängulise lisakaristuse. Põhjuseks "agressiivne käitumine ja kohtuniku ähvardamine Kalev - Levadia mängu järgselt riietusruumide alal".

Kalev naaseb väljakule 25. mail, kui 15. vooru raames võõrustatakse Pärnu Vaprust. Tolles mängus saab Petrunin väljakule naasta. Poolkaitsja on tänavu osalenud 11 Premium liiga mängus ja kuulunud alati põhikoosseisu, ülejäänud kolm matši on tal vahele jäänud võistluskeeldude tõttu.