Tallinnas pealtvaatajaks jäänud Gnabry naasis pauguga, aga Bayern lasi end röövida (0)

Viimati Meistrite liigas neli väravat kõmmutanud, kuid pühapäeval Tallinnas puhkust saanud Müncheni Bayerni vedur Serge Gnabry näitas, et vorm pole pärast kerget vigastuspausi mitte kuhugi kadunud, kuid meeskonda ta võidule aidata ei suutnud.

Tänavu imelises hoos olnud Gnabry ja Robert Lewandowski aitasid esimesel minutil Augsburgi vastu kaotusseisu jäänud Bayerni küll 2:1 eduseisu, millest hoiti pikalt kinni. 86. minutil võeti Gnabry puhkama, aga Bayern ei suutnudki võitu koju jätta, sest Augsburg alustas ja lõpetas mängu väga stiilselt.

Omal ajal juba Ragnar Klavani kõrval klubis mänginud islandlane Alfred Finnbogason tõi üleminutitel tabloole viigiseisu, mis tekitas külalistele parajat tuska. Pärast lõpuvilet avaldati Twitteris suisa soovi, et koondisepaus tuleks tagasi.

Bayerni õnneks ei suutnud ka nende suurim ohustaja Leipzig eduseisu säilitada. Eestis skoori teinud Timo Werner viis nad küll avapoolajal juhtima, ent Wout Weghorst lõi 82. minutil Wolfsburgi viigini.

Hooaja teise võidu sai kirja uustulnuk Berliini Union, kes alistas kodus kõrgesse mängu kuulunud Freiburgi.

Augsburg - Müncheni Bayern 2:2 (1:1)
1. Marco Richter, 90+2. Alfred Finnbogason - 14. Robert Lewandowski, 49. Serge Gnabry

Bremeni Werder - Berliini Hertha 1:1 (1:0)