Tamm lõi omavärava ja vahetati esimesel poolajal välja (video!) (8)

Joonas Tamm. Foto: Jana Pipar / EJL

Kielce Korona keskkaitsja Joonas Tamm lõi täna Poola kõrgliigas omavärava ja vahetati juba 30. minutil välja.

Omavärava lõi ta 17. minutil. Kui ta väljakult lahkus, oli Korona Gliwice Piasti vastu 0:2 kaotusseisus. Lõpuks kaotas Korona 0:4. Tamme tiimikaaslane Ken Kallaste vahetati sisse 76. minutil, kui löödud oli kolm väravat.

Liigatabelis paikneb Korona kümnendal kohal. Nüüd tehakse tabel pooleks ning kahe Eesti koondise kaitsja koduklubi hakkab mängima kohtadele 9-16.

Tabeli alumisse poolde (hetkel 11. positsioonil) jääb ka Henrik Ojamaa ja Artur Pika tööandja Legnica Miedz, kes viigistas täna Gdynia Arkaga 1:1. Mõlemad Eesti koondislased kuulusid põhikoosseisu ja vahetati välja 0:1 kaotusseisus (Ojamaa 68. minutil, Pikk 87. minutil). Pika arvele jäi üks kollane kaart.