Tamm lõi Ukrainas omavärava, aga Desna pääses karikasarjas edasi (Ainsalu koduklubi langes konkurentsist) (0)

Joonas Tamm. Foto: Tšerngivi Desna Facebook

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm lõi Ukraina karikasarjas omavärava, kuid koduväljakul Lviv Ruhi 2:1 alistanud Tšernigivi Desna pääses kaheksandikfinaali.

Desna algkoosseisu kuulunud Tamm lõi kõrgliigaklubide duellis 59. minutil omavärava, kinkides Ruhile üheväravalise eduseisu, kuid Maksim Degtjarevi tabamused 75. ja 81. minutil tagasid Desnale võidu ja pääsu järgmisesse ringi. Tamm vahetati välja 74. minutil. Alles eelmisel nädalal Euroopa liiga kolmandas eelringis Wolfsburgi vastu sai Tamm punase kaardi.

Eesti koondise poolkaitsja Mihkel Ainsalu koduklubi FK Lviv mängis samuti Ukraina karikasarjas kõrgliigaklubi vastu, kuid kaotas võõral väljakul Poltava Vorsklale 0:2. Võõrustajate eest sahistas teisel poolajal kaks korda võrku Vladislav Kulatš. Ainsalu oma koduklubi koosseisu ei kuulunud.