Tamm põhjustas debüütmängus penalti, kuid pääses puhta seljatagusega (video) (0)

Joonas Tamm. Foto: Jana Pipar / EJL

Eelmisel nädalal Kielce Koronasse siirdunud Joonas Tamm debüteeris täna Poola kõrgliigas penaltiveaga, aga ka nullimänguga tabeliliidri vastu.

Korona itaallasest peatreener Gino Lettieri oli üleeile klubi kodulehele öelnud, et Tamm täna veel ei mängi. See jutt osutus hämamiseks, sest Eesti kaitsja tegi Gdanski Lechia vastu kaasa kõik 90 minutit. Kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Teise poolaja alguses põhjustas Tamm penalti, tehes trahvikasti ääres vea Artur Sobiechile. Flavio Paixao lõi aga järgnenud 11 meetri karistuslöögi mööda.

Tamme tiimikaaslane Ken Kallaste täna meeskonna koosseisu ei kuulunud. Korona jätkab 22 vooru järel neljandal tabelireal.