Tamm tegi Ukrainas teise järjestikuse nullimängu (Sorga võitis viimasel minutil) (0)

Joonas Tamm. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Poltava Vorskla keskkaitsja Joonas Tamm tegi Ukraina kõrgliigas teise järjestikuse nullimängu, aidates oma koduklubil võita võõrsil Kovalivka Kolost 1:0.

Kohtumise ainsa värava lõi Olivier Thill 36. minutil, Eesti koondise kaitsja viibis väljakul kõik 90 minutit.

Vorskla on teeninud 9 mänguga 18 punkti ning paikneb hetkel tabelis kolmandal kohal. Kolos on kümnes.

Erik Sorga tegi kaasa teise poolaja Hollandi esiliigas VVV Venlo 1:0 võidumängus Helmond Spordi vastu. Ainsa värava lõi Wassim Essanoussi viimasel minutil. Venlo tõusis jagama 6.-9. kohta.

Renate-Ly Mehevets tegi samuti kaasa teise poolaja, tema koduklubi Charleroi Sporting kaotas Belgia naiste karikavõistluste 1/16-finaalis Genkile 0:4. Kui Mehevets sisse vahetati, oli Charleroi kaotanud avapoolaja 0:3.