VAATA JÄRELE: Tammeka pani kümnekesi lõpetanud Welco Tartu derbis kindlalt paika (Vaabel tõrjus penalti) (3)

Esiliiga kaheksanda vooru kohtumises läksid vastamisi kaks Tartu meeskonda, ent kodus mänginud Tammeka U21 ei andnud Welcole erilist sõnaõigust ja võitis kindlalt 3:0.

Tammeka avas juba varakult skoori, kui karistusala joonelt saatis palli alumisse väravanurka Patrick Genro Veelma. Enne poolajapausile minekut kasvatas Ats Toomsalu standardolukorra järel Tammeka edu ning teisel poolajal lõi vahetusest mängu sekkunud Carl Robert Mägimets kolmandagi värava.

Welco lõpetas mängu kümnekesi, sest 81. minutil nägi teist korda kollast kaarti kaitsja Dmitri Kutsarev. Sellegipoolest oli neil viimasel üleminutil võimalus auväravaks, kui karistusalas kukutati Mikk Valtna, ent Tammeka väravasuul seisnud Karl Vaabel tõrjus nimekaimu Karl Joosep Marki penalti.

Liigatabelis on teise võidu saanud Tammeka U21-l nüüd kuus punkti, Welco jätkab nelja punkti peal.